2 sierpnia 2015

O nas

GAVIS jest firmą zajmująca się od 2007 roku działalnością w zakresie portali (administracja, tworzenie, zarządzanie, hosting i marketing). Dodatkową działalnością jest tworzenie filmów, reklam produktów i usług i ich implementacja w internecie. GAVIS współpracuje ściśle z Krajowym Instytutem Rozwoju Gospodarki w Polsce.

GAVIS is a company dealing in portals (administration, creation, management, hosting and marketing). An additional activity is the creation of films, advertisements of products and services and their implementation on the Internet. GAVIS cooperates closely with the National Institute for Economic Development in Poland.

——————————————

Dzięki partnerom i zaangażowaniu naszego zespołu nieustanie podnosimy jakość, a także zmieniamy się dla Waszych potrzeb. Obecnie GAVIS współpracuje z instytucjami naukowymi i gospodarczymi, a także przedsiębiorstwami i organizacjami pozarządowymi. Zatrudniamy kadrę specjalistów i współpracujemy z przedstawicielami różnych branż.

 —————————————

GAVIS jest zrzeszony w Polskim Klastrze IT
Do większych projektów, jakie zrealizowaliśmy, należą:
    • kompleksowa obsługa systemowego projektu unijnego w zakresie usług medialnych, materiałów promocyjnych, projektowaniu i wdrażaniu reklam telewizyjnych i radiowych, administracji witryn internetowych i usług internetowych on-line w zakresie rejestracji uczestników projektu. Projekt prowadzony był przez 6 instytucji społecznych i zawodowych;
    • wykonanie ogólnopolskiego badania marketingowego dla międzynarodowego przedsiębiorstwa produkcyjnego (audytu nakierowanego na ocenę i analizę krajowych punktów serwisowo-dystrybucyjnych – wszystkich województw w Polsce), obejmujące pośrednie i bezpośrednie zbieranie danych ilościowych i jakościowych oraz badanie rozpoznawalności marki;

Zapraszamy do współpracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *